2020 yılı başından itibaren tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 pandemisi, etkisini hem ülkemizde hem de dünyada hala devam ettirmektedir. Öncelikle salgında hayatını kaybeden herkese Allah’tan rahmet, sevdiklerini yitiren tüm misafirlerimize de baş sağlığı dileriz.

Salgın başlaması ile birlikte yürürlüğe giren kısıtlamalar ve tedbirler çerçevesinde turizm sektörü de ciddi olarak etkilenmiş durumdadır. Anamur Erciyes Apart olarak, tüm dünyada yaşanan bu olağanüstü durumu en doğru şekilde yönetmek ve sizlere en iyi şekilde hizmet vermek için çalışıyoruz.

Mayıs ayında, apartlarımızın bulunduğu Mersin iline ait giriş çıkış kısıtlamasının kaldırılmasının ardından apart kiralama faaliyetimiz tekrar başlamıştır. Normal zamanlarda oldukça özen gösterilen dairelerimizin temizlikleri, pandemi ile birlikte daha hassas şekilde yerine getirilerek Sağlık Bakanlığımızın açıkladığı prosedürler önemle ve titizlikle takip edilmektedir. Rezervasyonları kısıtlamalardan etkilenmeyen misafirlerimiz tatillerine devam edebilir ya da tatile çıkmak isteyen ziyaretçilerimiz yeni rezervasyon oluşturabilirler.

Seyahat yasaklarının devam ettiği tarihlerde rezervasyonu bulunan (uçuşların ve otobüs seferlerinin iptali, şehirler arası dolaşımın geçici olarak kaldırılması gibi kısıtlamalardan dolayı tatile gelemeyecek olan) tüm misafirlerimizin, yapmış oldukları rezervasyonları ücretsiz bir şekilde ileri bir tarihe ertelenebilir, açığa alınabilir veya kesintisiz bir şekilde ödemiş oldukları ön ödemeleri iade edilebilir. Rezervasyonları seyahat yasaklarına rastgelmeyen ama yine de salgından olumsuz etkilendiklerini belgelendirebilen (izin iptali, salgından dolayı düğün iptali, ertelenmesi gibi) misafirlerimiz de yapmış oldukları rezervasyon tarihine 15 günden fazla süre kalması koşuluyla rezervasyonlarını ücretsiz bir şekilde ileri bir tarihe erteleyebilir veya açığa alabilirler, bu durumda ön ödeme iadesi yapılamamaktadır. Tarih veya kiralanan villanın değişmesi durumunda, yeniden rezervasyon yapılan apartların ilgili tarihteki fiyatı geçerli olacaktır.

Rezervasyonu yakın tarihli olan misafirlerimizin beklememesi ve mağdur olmaması adına, öncelikli olarak yaklaşan 45 güne ait rezervasyonlar için işlem yapmaktayız. Seyahat başlangıç tarihine 45 günden fazla olan misafirlerimize iptal ve erteleme konularında şu an hizmet verememekteyiz. Bu konuda göstereceğiniz anlayış için şimdiden teşekkür ediyoruz.

Ülkemizin ve dünyamızın geçtiği bu zorlu dönemin bir an önce son bulmasını, çok yakın zamanda hayatımıza, sevdiklerimize ve tatillerimize kaldığımız yerden devam edeceğimiz günlerin kalıcı olmasını temenni ediyoruz.

Bizlere gösterdiğiniz güven, destek ve anlayışınız için teşekkür ederiz.